25 lutego 2016

Wyniki kolejnego konkursu!


Dziękuje wszystkim za udział w konkursie! Wzięło w nim udział aż 104 osoby. Warunki przyznania dodatkowego losu spełniło 27 osób. Jednej z osób bardzo opłaciło się wykonanie dodatkowych czynności - dzięki temu wygrała. Uwaga! Do końca moich "przedsezonowych konkursów" (konkursy na czas kiedy nie jesteśmy często nad wodą - trzeba jakoś pozbyć się nudy) pozostał ostatni, fotograficzny, z którym wystartuję początkiem marca! Zachęcam już teraz do wzięcia udziału, ponieważ pula nagród będzie na prawdę warta walki. Poniżej prezentuje filmik z dzisiejszego losowania:Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwycięzcom oraz proszę o kontakt poprzez PRIV na Fan Pag'u Wędkarstwo Podkarpacie lub przez maila kamil16722@interia.pl

Regulamin:
1. Poniższy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Wędkarstwo Podkarpacie oraz sklep wędkarski Markomserwis.sklepna5.pl, i jest organizowany na profilu www.facebook.com/wedkarstwopodkarpacie
2. Konkurs jest organizowany na potrzeby promocji stworzonego niedawno bloga oraz w celu promocji działalności Wędkarstwa Podkarpacie.
3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 17.02.2016 do 24.02.2016 włącznie (czyli do godziny 23:59 w środę). Publikacja wyników nastąpi do 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu.
5. Przyznanie dodatkowego losu w losowaniu - należy kliknąć "Dołącz się do tej witryny" na moim blogu oraz w komentarzu do postu z konkursem na Fan Pag'u napisać nazwę konta z jakiego wykonaliście tę czynność - wtedy zostajecie obserwatorami mojego bloga.
6. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na warunki konkursu określone w niniejszym Regulaminie.
7. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez moją osobę tylko i wyłącznie dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji ze zwycięzcami oraz przekazania nagrody.
8. Po przekazaniu nagrody zwycięzcą konkursu ich dane osobowe zostaną trwale usunięte.
9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook.pl ani z nim związany.
10. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika konkursu.
11. Konkurs zostanie rozstrzygnięty poprzez losowanie na stronie http://losowe.pl/ .
12. Wybrani w losowaniu dwaj zwycięzcy zobowiązani są do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na Facebook'u lub wysłanie maila (kamil16722@interia.pl) - mają na to 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
13. W przypadku braku kontaktu ze strony wylosowanych uczestników nagroda przechodzi do puli następnego konkursu.
14. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 4 dni po zakończeniu konkurs, a nagrody wysłane do 10 dni od podania wyników.
15. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na "tablicy" Fan Pag'a Wędkarstwo Podkarpacie.
16. Wylosowane osoby są zobowiązane wraz z danymi do przesłania nagrody napisać jaki typ przyponów je interesuje.
17. Nagrody nie można wymienić na gotówkę ani na inne nagrody.

18. Regulamin może zostać zmieniony podczas trwania konkursu tylko i wyłącznie dla dobra ogółu (wszystkich uczestników konkursu).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz