5 marca 2016

Przedwiosenny konkurs fotograficzny

 

Konkurs fotograficzny! Zachęcam do wzięcia udziału! Nagrodami są kulki proteinowe oraz atraktory do zanęt - zdjęcia nagród w linku na końcu tego postu.
Aby dodane zdjęcie zostało zaakceptowane i poddane głosowaniu należy:
1. Polubić strony:
* https://www.facebook.com/WedkarstwoPodkarpacie?ref=hl
* https://www.facebook.com/Markomserwis-1677738602452279/
2. Udostępnić PUBLICZNIE konkurs.
3. Dodać w komentarzu, wysłać w wiadomości prywatnej na Facebook'u bądź na maila (kamil16722@interia.pl) zdjęcie z dopiskiem "Przedsezonowy konkurs fotograficzny" oraz ewentualnym krótkim opisem.
4. Starać się o głosy znajomych wędkarzy w dwóch etapach: "Przedsezonowy konkurs fotograficzny zostanie podzielony na dwa etapy: 1. etap (06.03.2016 - 23.03.2016) - zgłaszanie oraz głosowanie (poprzez kliknięcie " Lubię to!") na wybrane zdjęcia. UWAGA! W TYM
ETAPIE DANY GŁOS NA WYBRANE ZDJĘCIE ZOSTANIE ZALICZONY TYLKO WTEDY GDY ZAGŁOSUJE NA NIE FAN MOJEJ STRONY - osoba która już polubiła, bądź podczas głosowania polubi stronę Wędkarstwo Podkarpacie. Po zakończeniu tego etapu przez 3 dni będę sprawdzał poprawność oddanych głosów - z oddanych głosów wybiorę kilkadziesiąt losowych osób, które polubiły dane zdjęcie i sprawdzę czy również są Fanami mojej strony na Facebook'u oraz czy nie są to głosy z tak zwanych kont "fejków". Niepoprawnie oddane głosy nie będą brane pod uwagę, a jeżeli dane zgłoszenie będzie miało ich dużo to wtedy sprawdzę każdy oddany na nie głos.
2. etap (27.03.2016 - 10.04.2016) - do tego etapu przechodzi 10 zdjęć z największą ilością POPRAWNYCH głosów po pierwszym etapie. TUTAJ MOGĄ GŁOSOWAĆ WSZYSCY - głosujący nie musi być Fanem mojej strony. Zdjęcia zostaną dodane w oddzielnym albumie i zostaną poddane kolejnemu głosowaniu w wyżej określonym czasie. Tutaj również będę sprawdzał poprawność oddanych głosów (czy nie są to konta specjalnie założone na potrzeby konkursu).

Maksymalnie do 7 dni po zakończeniu 2 etapu podam wyniki konkursu.Oto nagrody:
- 0,5 kg kulek truskawkowych i ananasowych - w sumie 1 kg:
- aromat do zanęt:

Regulamin "Przedsezonowego konkursu fotograficznego":
1. Poniższy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Wędkarstwo Podkarpacie oraz sklep wędkarski Markomserwis.sklepna5.pl, i jest organizowany na profilu www.facebook.com/wedkarstwopodkarpacie
2. Zdjęcia będą dodawane na oś czasu na bieżąco - maksymalnie po 24 godzinach od przekazania mi zdjęcia do konkursu. Każdy może dodać tylko jedno zdjęcie.
3. Uczestnikiem konkursu jest osoba, która wypełni obowiązkowe punkty regulaminu, czyli polubienie stron, udostępnienie postu oraz dodanie zdjęcia.
4. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
5. Zwycięzcą zostanie osoba, która w 1. etapie znajdzie się pośród zdjęć z największą ilością "lajków", a następnie w 2. etapie zdobędzie największą ilość "lajków" pod zdjęciem. W przypadku kilku zdjęć z taką sama ilością "lajków" zostanie przeprowadzona dogrywka - w takim przypadku terminy etapów oraz ogłoszenie wyników konkursu mogą zostać zmienione po porzednim poinformowaniu uczestników konkursu o zaistniałej sytuacji.
6. W 1. etapie liczą się jedynie głosy Fanów mojej strony na Facebook'u, natomiast w 2. etapie głosować mogą wszyscy.
7. Przesłane zdjęcie musi być związane z Wędkarstwem.
8. Poprawność głosów oddawanych w poszczególnych etapach będzie sprawdzana - będę losowo wybierał i sprawdzał głosujące osoby.
9. Zdjęcia należy przesyłać w wiadomości prywatnej na Facebook'u lub na maila (kamil16722@interia.pl) bądź wstawiać w komentarzu do tego postu (chodzi o post na Facebook'u).
10. Ogłoszenie wyników nastąpi maksymalnie do 7 dni po zakończeniu konkursu i przedstawione na moim blogu oraz na tablicy Fan Pag'u.
11. Zwycięzca ma 3 dni na przesłanie swoich danych do wysłania nagrody, w przeciwnym razie nagroda przepada.
12. Konkurs trwa od:
- 1. etap: 06.03.2016 - 23.03.2016,
- 2. etap: 27.03.2016 - 10.04.2016,
13. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez moją osobę tylko i wyłącznie dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji ze zwycięzcą oraz przekazania nagrody.
14. Nagrody nie można wymienić na gotówkę ani na inne nagrody.
15. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook.pl ani z nim związany.
16. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz