18 sierpnia 2018

Szpilki do namiotu - rzecz przydatna

Sprzęt karpiowy składa się nie tylko z wędzisk, kręciołków i produktów związanych bezpośrednio z kontaktem z rybą. To także akcesoria, które zapewniają nam komfort i ułatwiają życie podczas przebywania nad wodą. W dzisiejszym tekście przedstawię Wam śledzie do namiotu oferowane przez firmę York. Jestem przekonany, że zapewnią szybsze i mniej uciążliwe rozkładanie namiotu podczas zasiadek.Wielu z nas podczas rozbijania namiotu na pewno natrafiło na twardą ziemię, w którą ciężko jest cokolwiek wbić, nie mówiąc już o śledziach wykonanych z cienkiego i miękkiego metalu. Są one skuteczne - sam takich używałem podczas wielu zasiadek – ale ich minusem jest właśnie zachowanie przy twardym podłożu. Ciężko jest je prawidłowo wbić, a bez tego nie spełniają w pełni swoich zadań.
Szpilki do namiotu oferowane przez Yorka wykonane są z mocnego i grubego metalu, który na pewno nie zostanie wygięty podczas wbijania w twardą ziemię. Dodatkowo podczas użycia w trudnych warunkach nie niszczymy jego struktury (nie nadgina się, ani nie pęka) co daje dłuższy czas użytkowania niż miałoby to miejsce w przypadku produktów wykonanych z "delikatniejszego" tworzywa.


Śledzie posiadają możliwość wkręcenia ich w ziemię, co jest dodatkowym plusem przy wykorzystaniu ich na twardym podłożu. Zakończone są "do szpica" co daje nam możliwość delikatnego wbicia w ziemię, po czym możemy przejść do rozpoczęcia ich wkręcania. Ułatwieniem podczas wykonywania tej czynności jest ergonomiczny uchwyt, który zapewnia pewny chwyt i ułatwia prawidłowe użycie śledzi. Opisywana część szpilek Yorka pomaga nam również szybko i bez żadnych problemów wyciągnąć je z gruntu przy składaniu obozu.


Są łatwe w utrzymaniu w czystości - brudne wystarczy zanurzyć w wodzie, a następnie przetrzeć o trawę.

Komplet zawiera 10 sztuk szpilek, które dodatkowo zostały umieszczone w praktycznym pokrowcu (zapinanym na rzep) zapobiegającym zniszczeniu się oraz ułatwiającym transport. Dzięki niemu śledzie nie zgubią się podczas transportu, ponieważ wszystkie będą znajdowały się na swoim miejscu.


Cena detaliczna takiego zestawu szpilek wynosi 53 zł.Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz