9 października 2020

Puchar Łowiska U Schabińskiej Krzemienna nad Sanem

Jak już wcześniej wspominałem, dnia 01-04.10 odbyły się zawody na łowisku u Schabińskiej, gdzie odpowiadaliśmy za patronat medialny. Nie zważając na październikowe kaprysy pogody do rywalizacji przystąpiły wszystkie zapisane drużyny. Łowiono w dwuosobowych teamach. Podczas zawodów dozwolone było wywożenie zestawów i w taki też sposób można było nęcić..

Łowisko U Schabińskiej w Krzemiennej nad Sanem jak już wielokrotnie wspominałem należy do łowisk o wyższym stopniu trudności jeśli chodzi o złowienie ryby... Charakteryzuje się specyficznym, nierównym dnem, do tego miejscami mulistym, a miejscami twardym. Tak, żeby tego było mało to stopień trudności podwyższają wszędobylskie podwodne rośliny. Jest ich sporo, a momentami tworzą gęstą "dżunglę", gdzie nieprawidłowo położony i skonstruowany zestaw ginie w ich otchłani. Ale z drugiej strony, ryby są tutaj potężne, wielkie, a złowienie karpia z takiej wody daje wiele satysfakcji i podnosi naszą pewność siebie! Do tego przecież jest czym się pochwalić! Łowimy bowiem rybę, tam gdzie nie wszyscy potrafią to zrobić!

Zawody jak zaczęły się rewelacyjnie, tak rewelacyjnie się skończyły. Mimo chłodnych temperatur i padającego deszczu zawodnicy pakowali sprzęt w ostatnim dniu z uśmiechem na twarzy. Wszyscy traktowali się jakby byli znajomymi od niepamiętnych czasów, a trzy noce spędzone nad wodą przyniosły niezapomniane wędkarskie emocje. A wyniki? Jak wyniki - zapytacie. Myślę, że nic lepiej nie podkreśli potencjału łowiska jak właśnie one! Poniżej wrzucam też do oglądnięcia zdjęcia karpi, z jakimi udało się w tych dniach spotkać!

I zapomniałbym jeszcze o najważniejszym... Wyniki, wyniki, wyniki!

Wyniki przedstawiają się następująco :

🥇Professional BAITS 1
Andrzej Cisek & Jakub Ofiarski 115,67kg
Jest to nowy rekord parowy podczas zawodów odbywających się na naszym łowisku.
🥈Professional BAITS 2
Jacek Bajorek & Paweł Orzech 68,07 kg
🥉Professional BAITS 3
Tadeusz Sokołowski & Damian Piwko 39,70 kg
🏆Największa ryba zawodów 🏆
🏆Professional BAITS 1🏆
Jakub Ofiarski & Andrzej Cisek karp 23.20 kg
Jest to aktualny rekord łowiska.
Professional BAITS 4
Marcin Kuźniarowicz & Patryk Gajda

 
Zostali nagrodzeni za wygranie Karpiowej Ligi Łowiska 2020 z niesamowitym wynikiem 235,5kg który uzyskali podczas jednej zasiadki. Jeszcze raz gratulujemy, dziękujemy za super zabawę, oraz wysoki poziom. Do zobaczenia za tydzień na kolejnych zawodach.

  

 

Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz