19 marca 2017

Dzień Wędkarza - życzenia + wyniki konkursu

Z okazji Dnia Wędkarza chciałbym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze! Samy rekordów podczas wypraw, wesoło spędzonego czasu nad wodą, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. Czerpcie z wędkarstwa to co najlepsze! Cieszcie się każdą chwilą spędzoną nad wodą! Wszystkiego najlepszego!

Zanim przejdziemy do wyników konkursu chciałem poinformować Was o trzech ważnych wydarzeniach:
1. 29 marca rozpoczynamy akcję "Ja Cię złowię i wypuszczę". Atrakcyjne nagrody, niezapomniana atmosfera i możliwość pomocy w promowaniu C&R! O tym wszystkim przeczytacie tutaj - http://www.wedkarstwopodkarpacie.pl/2017/02/ja-cie-zowie-i-wypuszcze-akcja.html


2. Kolejnym ważnym wydarzeniem w tym roku są dla nas pierwsze organizowane zawody karpiowe. Wszystkich fanów, kibiców i zwyczajnych widzów, którzy chcą być świadkami niesamowitej rywalizacji zapraszamy do 1 kwietnia 2017 do Beska! Link do zawodów - https://www.facebook.com/events/1759886047600001/
3. Chcieliście kiedyś zostać testerami sprzętu wędkarskiego? Teraz macie do tego okazję! Dołącz do nas - firma York ogłosiła nabór na testerów! Może to być niepowtarzalna okazja dla Ciebie! Sam w szeregi tej firmy wstąpiłem rok temu i nie żałuję. Panuje super atmosfera, a jeżeli chodzi o sprzęt jaki otrzymujemy do testów to firma potrafi zadbać o swoich reprezentantów nad wodą! Serdecznie polecam i zachęcam do wysłania maila ze zgłoszeniem.


Teraz przejdźmy do najważniejszego, czyli do wyników konkursu.

Niestety niektórzy nie spełnili wszystkich warunków, aby przyznać im dodatkowy los - traktujemy wszystkich na równi, więc mam nadzieję że wszystko udało się zorganizować sprawiedliwie.

Wylosowani zwycięzcy zostali dokładnie sprawdzeni pod kątem spełnienia warunków konkursu.Serdecznie gratulujemy wygranej i czekamy na kontakt ze strony Zwycięzców!

1 komentarz: