4 sierpnia 2017

Wędkarski organizer


Organizer to wielkie pudełko, które pozwala nam na przechowywanie w sobie wszystkich innych pudełeczek. Ułatwia nam transport i pozwala na zachowanie porządku. Poniżej przeczytacie dlaczego warto posiadać taki organizer.
Przy zakupie organizera firmy York otrzymamy również dwa pudełka na przypony i sześć pudełeczek na drobne akcesoria. Zestaw zawiera również kilka wyjmowanych ścianek, które pozwolą nam na regulowanie wielkości poszczególnych przegródek.Pudełka z przedziałami, zawarte w zestawie, posegregują nasze drobne akcesoria takie jak krętliki, pozycjonery, stopery czy bezpieczne klipsy. W pudełeczkach nieposiadających przegródek bez problemu przechowamy ciężarki karpiowe. Pudełka na przypony zabezpieczą nasze zestawy przed poplątaniem lub uszkodzeniem oraz zapewnią ich porządek. Przyczynią się również do łatwego posegregowania naszych przyponów.
Sam organizer jest wielkości 36x29x6 cm. Wykonany jest z dobrej jakości plastiku. Na górnej części pudełka wytłoczona została miarka do 30cm, która przyda się przy precyzyjnej konstrukcji przyponu. Organizer zamykany jest za pomocą dwóch mocnych zatrzasków znajdujących się w jego przedniej części.


Pudełko to według mnie spełnia powierzone mu zadania. Po pierwsze uporządkowuje kolekcje naszych pudełek, w których to z kolei trzymamy akcesoria. Pozwala nam na szybkie odszukanie pojemniczka z potrzebną w danej chwili rzeczą - po prostu mamy wszystko w jednym miejscu, a nie w kilku kieszeniach ogromnej torby.Drugim z ważnych argumentów, na który moim zdaniem warto zwrócić uwagę, jest przydatność organizera podczas transportu. Mniejsze pudełka mieszczą się w jednym dużym, a takie zdecydowanie łatwiej jest przetransportować nad wodę. W tym miejscu przytoczę pewien przykład... Jeszcze rok temu, gdy nie posiadałem organizera Yorka, pakowanie było zdecydowanie trudniejsze. W wielkiej torbie musiałem wszystko dokładnie układać w taki sposób, żeby mniejsze pudełka nie uległy uszkodzeniu, ale też żeby nie zajmowały zbyt wiele miejsca (tak, aby zmieściło się wszystko). W obecnym sezonie, posiadając organizer Yorka. pakowanie stało się łatwiejsze. Wszystkie drobne akcesoria znajdują się w małych pudełeczkach, które to z kolei mieszczą się w jednym dużym. Organizer pakuję na sam spód ogromnej torby. Mniejsze pudełeczka ułożone są w jednym miejscu, nie przemieszczają się. Dodatkowym plusem jest to, że organizer nie jest wysokim pudełkiem. Bez problemu mieści się jeszcze na nim kilka innych skrzynek, opakowań z kulkami, czy wiele innych rzeczy!Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz