27 kwietnia 2018

"Pokaż się nad wodą"


|KONKURS|

Nagrody, jakie zdobędą zwycięzcy:
1 miejsce - kamizelka muchowa od Tiger Trout: https://tigertrout.eu/pl/p/Kazmizelka-Muchowa-TT-TechPack-Patka-Gratis-/132
2 miejsce – mata karpiowa
3 miejsce – zestaw zanęt od Harison
Pełny regulamin konkursu:
1. Poniższy Regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Wędkarstwo Podkarpacie i skocznaryby.pl.2. Konkurs jest organizowany na potrzeby promocji działalności Wędkarstwa Podkarpacie, skocznaryby.pl oraz firm Sponsorów konkursu.3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.4. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 27.04.2018-13.05.2018 do godziny 23:59. Publikacja wyników nastąpi 15.05.2018 - jeśli nastąpi opóźnienie to poinformujemy o tym.5. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie punkty Regulaminu znajdującego się w poście na Facebooku.6.  Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na warunki konkursu określone w niniejszym Regulaminie.7. Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez Organizatora tylko i wyłącznie dla celów niniejszego konkursu w celu komunikacji ze Zwycięzcami oraz przekazania nagrody.8. Po przekazaniu nagrody Zwycięzcą konkursu ich dane osobowe zostaną trwale usunięte.9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, ani wspierany przez serwis Facebook.pl ani z nim związany.10. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego Uczestnika konkursu.11. Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez komisję  złożoną z organizatorów i Sponsorów.12. Wybrani przez komisję Zwycięzcy zobowiązani są do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na Facebook'u lub wysłanie maila (wedkarstwo.podkarpacie@interia.pl) - mają na to 4 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu.13. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzców nagroda przechodzi do puli kolejnego konkursu.14. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na "tablicy" Fan Pagu Wędkarstwo Podkarpacie i skocznaryby.pl.15. Nagrody nie można wymienić na gotówkę ani na inne artykuły rzeczowe.16. Za poszczególne nagrody odpowiadają:

- nagroda za miejsce 1: firma Tiger Trout,

- nagroda za miejsce 2: skocznaryby.pl,

- nagroda za miejsce 3: Wędkarstwo Podkarpacie17. Powyższe firmy odpowiadają za samodzielną wysyłkę przekazanych na potrzeby konkursu nagród.18. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Organizator.19. Wysyłka nagród nastąpi na koszt Sponsorów i Organizatora konkursu tylko i wyłącznie na terenie Polski. Wysyłka poza granicę kraju – do uzgodnienia z osobą zainteresowaną.20. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów Regulaminu wyłącznie na korzyść Uczestników konkursu. O wszelkich zmianach poinformuję poniżej.


Kamil Skwara
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz