2 czerwca 2020

Protektor - to on ochroni naszą wędkę!

Wśród całego naszego sprzętu, wśród naszych skarbów każdy z nas ma coś co szanuje najbardziej. Baaa... Wiadomo, że cały sprzęt traktuje się jakby był on naszymi dziećmi. Są wśród nich jednak pewne perełki, o które dbamy z największą uwagą. Dla mnie są to wędki, a o ich "zdrowie" dbam chyba najbardziej...

Najbardziej ryzykowny i często przynoszącym najwięcej uszkodzeń jest chyba ich transport, kiedy to trzeba dbać o nie z największą uwagą. Dziś krótko opiszę pewne protektory, które pomagają w zachowaniu ich bezpieczeństwa... Protektory, które są dostępne w ofercie Yorka pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa naszych wędzisk, a dokładniej ich szczytowych częściej. Zabezpieczają one to co w wędkach jest chyba najdelikatniejsze - szczytówki. Wykonane zostały z miękkiego materiału, który amortyzuje każde uderzenie szczytową częścią. W dolnej części protektor posiada rzep. Za jego pomocą można ścisnąć poszczególne części wędki do siebie, dzięki czemu pozostają one ciągle w jednej pozycji, nie przemieszczają się i nie uderzają o siebie. Protektor ochroni nie tylko szczytówkę każdej z naszych wędek, ale także łączenia ich pozostałych składów, w których to przecież ich najważniejszy i najmniejszy element znajduję się w górnej części (a jego nawet delikatne uszkodzenie może zabrać nam frajdę z użytkowania danej wędki). Ich wewnętrzna część wykonana została z miękkiego materiału, co dodatkowo amortyzuje każde uderzenie wędką o twardą powierzchnię. Protektory dodatkowo chronią szczytowe części naszych wędek przed uszkodzeniami.

Protektor firmy York jest na prawdę ciekawym i przydatnym produktem podczas każdego wędkarskiego wyjazdu. Czuwa on nad bezpieczeństwem naszych wędek oraz ułatwia ich transport - szczytowe części każdego ze składów nie "rozchodzą" się na boki, lecz są spięte i "otulone" materiałem, tworzą jakby jedną całość. Taki protektor kosztuje na prawdę niewiele, a jego stopień przydatności można śmiało ocenić w skali 1-10 na 8. Nie jest on może koniecznym elementem osprzętu każdego wędkarza, ale jest za to produktem, który znacznie ułatwi nasze wyjazdy, a wędki będą czuły się bezpiecznie!


Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz