24 grudnia 2016

Życzenia Świąteczne i wyniki konkursu

Święta powinny być dla nas czasem odpoczynku, odstąpienia od trudów codziennego życia, modlitwą oraz spotkaniem z rodziną. Na te dni życzę Wam:
Zdrowych, Pogodnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Niech Pan Bóg ma Was zawsze w swej opiece i wynagradza Wam trudy codziennego życia. Nowy Rok niech przyniesie dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności. Życzę Wam samych sukcesów - zarówno w życiu prywatnym jak i wędkarskim :)


Wesołych Świąt! - Kamil Skwara
Teraz przejdziemy do wyników konkursu. Najpierw krótkie podsumowanie.
Niestety zauważyliśmy dość często powtarzającą się sytuację - niektórzy dodają komentarz pod postem konkursowym dwa lub nawet kilka razy! Staraliśmy się uniknąć powtórzenia jakiegoś nazwiska na liście konkursowej. Zwycięzcy zostają sprawdzeni czy wypełnili wszystkie warunki konkursu, jak i czy ich nazwisko nie pojawiło się na liście dwa razy. Jeżeli tak to w sytuacji, gdy pod numerem 5 i 63 na liście znajduje się Jan Kowalski to przy losowaniu pod uwagę bierzemy numer 5 - po prostu ten pierwszy z listy. W przyszłości, gdy zauważymy, że dana osoba dwa razy dodała komentarz potwierdzający uczestnictwo w konkursie zostanie ona zdyskwalifikowana!
Udział wzięło 253 osoby. W sumie wszystkich losów w konkursie jest 355. Niestety, miejsce numer 17 nie weszło do konkursu, ponieważ nie została przekroczona liczba 350 uczestników - nagroda przechodzi do puli kolejnej naszej zabawy. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim Sponsorom(****), którzy wzięli udział i pomogli nam stworzyć dla Was "Świąteczny konkurs". Pamiętajcie o nich również w przyszłości!

Wielkimi krokami zbliża się do nas nowy sezon. W marcu, na Dzień Wędkarza na pewno zorganizujemy jakiś konkursik - odwiedźcie moją stronę w marcu! Od końca marca lub na początku kwietnia na naszej facebookowej grupie (kliknij, aby zobaczyć grupę) organizujemy całosezonową akcję: "Łowię - uwalniam!" - szczegóły już w lutym! 1 kwietnia to dzień, w którym organizujemy nasze pierwsze zawody. Są to zawody karpiowe - szczegóły tutaj (kliknij, aby zobaczyć). Jeśli wypadną dobrze to na wakacjach organizujemy dwudniowe karpiowanie! Sezon zaczynamy więc na maksa! Oby wszystko poszło po naszej myśli!Losowanie oraz wyniki konkursu dostępne są w poniższym filmie:Wszystkim Zwycięzcą serdecznie gratulujemy! Do środy (28.12.2016) czekamy na kontakt z Waszej strony. Należy skontaktować się poprzez wiadomość prywatną na Fan Pagu Wędkarstwo Podkarpacie lub mailowo: kamil16722@interia.pl
Każdy ze sponsorów odpowiada za swoje nagrody, jak i za dostarczenie ich do Was. W razie jakichkolwiek niedomówień proszę o kontakt ze mną.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszym konkursie!

Połamania i do zobaczenia nad wodą!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz