13 lipca 2017

Stolik York - wygodnie i prosto!

Ile to razy podczas karpiowych zasiadek musieliśmy szukać płaskiej części brzegu po to, aby postawić na ziemi kubek z herbatą, żeby ta nie rozlała się? Jak często nie mieliśmy gdzie położyć talerza z zupą, czy przygotowanych wcześniej kanapek? Stolik - nawet mały - podczas stacjonarnego łowienia może być niewyobrażalnie skutecznym udogodnieniem. Poniżej chciałbym przedstawić Wam produkt firmy York, który od wiosny tego roku zabieram ze sobą na każdą zasiadkę.
Plastikowy, więc lekki stolik firmy York znakomicie nadaje się na krótsze, jak i dłuższe wypady nad wodę. Jego wielkość to 41 x 27 cm. Obrzeża stolika posiadają ładne zdobienia, co wpływa na estetyczny wygląd. Przy krótszych bokach zauważymy praktyczne uchwyty, dzięki którym możemy bez problemów podnieść stolik w górę nawet, jeśli stoi na nim kubek z gorącą kawą.


Opisywany produkt posiada cztery regulowane stopki, o maksymalnej długości 20cm. Daje nam to możliwość dopasowania się do praktycznie każdego ukształtowania terenu. Poprzez odpowiednie dobranie długości każdej z nóżek możemy zachować idealnie płaską powierzchnię, na której mamy pewność, że postawiony kubek z napojem nie przewróci się, lecz będzie stał stabilnie. Nóżki stolika firmy York składają się do poziomu tacy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zajmuje on jeszcze mniej miejsca podczas transportu, wysokość po złożeniu to zaledwie 7 cm.

Stolik taki idealnie przyda się podczas dłuższych wypraw nad wodę. Daje nam możliwość stworzenia stabilnego gruntu, na którym bez strachu przed rozlaniem postawimy naszą kawę, herbatę. Dzięki stolikowi zyskujemy wygodę podczas spożywania posiłku (możemy odłożyć talerz, czy kanapkę na stolik, a nie na ziemię). Bez problemu przygotujemy na nim zestaw wędkarski, założymy przynętę, czy podczas wiązania przyponu odłożymy niepotrzebne na daną chwilę akcesoria. Sam podczas zasiadek zawsze mam rozłożony stolik. Odkładam na niego drobne akcesoria, takie jak stopery, przypony, ciężarki, które to czasami wymieniam podczas wędkowania. Odłożone na stolik rzeczy nie zgubią się tak łatwo jak położone w trawie - o czym sam się już kilka razy przekonałem. Dodatkowo, utrzymanie takiego stolika w czystości jest dziecinnie łatwe. Wystarczą na przykład zwykłe nawilżone chusteczki, którymi przecieramy powierzchnię stoliczka.


Podsumowując: stolik przydaje się nie tylko podczas posiłków nad wodą, ale również podczas wykonywania czynności stricte wędkarskich. Jest on niewielki, lekki i łatwy w transporcie... A potrafi ułatwić życie nad wodą!Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz