3 listopada 2017

Plecak York Digital - średni

Rzeczy, jakie bierzemy ze sobą nad wodę musimy jakoś przetransportować. Chcemy, aby nasze torby były jak najmniejsze i mieściły w sobie jak najwięcej ekwipunku. Muszą być one również wygodne oraz pasować pod względem koloru do naszego hobby. Poniżej w krótkim tekście przedstawię Wam plecak York Digital.

Zacznę od wyglądu, który to jako pierwszy dostrzegamy. Producent zwrócił szczególną uwagę na to, aby produkt przeznaczony dla wędkarzy był również w kolorach, jakie wędkarze uwielbiają. „Rozmyte piksele” tworzą materiał znakomicie kamuflujący się nad brzegami naszych zbiorników. Owe „piksele” to mieszanina odcieni kolorów brązowego, zielonego i czarnego. Na górnej kieszonce prezentuje się logo firmy York.


Dużą pojemność plecaka gwarantuje pojemna komora oraz trzy kieszenie. Główna komora potrafi pomieścić sporo najróżniejszych rzeczy. Zasuwana jest za pomocą zamka błyskawicznego. Ja sam, gdy jadę na ryby pakuję tam tablet, książkę, magazyn wędkarski, power banki, echosondę, ręczniki oraz sporo innych rzeczy. Końcem końców zazwyczaj jest tak, że zmieściłbym tam jeszcze dużo innych rzeczy, bo zostaje ogromna ilość miejsca – ale niestety nie mam już nic więcej do spakowania. York Digital posiada również dwie boczne kieszenie, zapinane za pomocą rzepu, które bez problemu zmieszczą dwie butelki 0,5 litrowej wody (dwie butelki na jedną kieszeń, w sumie zmieścilibyśmy w dwóch kieszeniach cztery takie butelki). Oczywiście zamiast butelek możemy przetransportować w nich inne rzeczy, które przydadzą nam się nad wodą. Część, która przykrywa główną komorę plecaka również możemy wykorzystać jako kieszeń. Zasuwana jest za pomocą błyskawicznego zamka znajdującego się na szczycie górnej części plecaka. Bez problemu zmieścimy do niej cieńsze rzeczy, takie jak np. zapalniczka, zapałki, telefon czy portfel itp.


Tylna część plecaka, czyli ta, która ma kontakt z naszymi plecami została wykonana ze wzmocnionego, miękko wyścielonego materiału. Producent poprzez wybranie takiej opcji zapewnia nam komfort podczas noszenia nawet ciężkiego plecaka, przez co nasze plecy nie męczą się tak bardzo jak przy noszeniu produktów ze zwykłym tyłem.


Regulowane szelki to opcja spotykana w większości rodzajów plecaków – tak jest również w York Digital. Bez problemu i w łatwy sposób możemy wyregulować szelki do długości, jaka nam odpowiada.


Kolejnym i ostatnim atutem, jaki dzisiaj przedstawiam są mocne zamki. York zadbał o to, aby jego produkt był trwały i posłużył nam wiele lat. Mocne zamki oraz dobrej jakości suwaki pozwolą nam użytkować plecak przez kilka, a może nawet i dużo więcej sezonów. Podczas używania opisywanego produktu (jeżdżę z nim na każdą zasiadkę) nie doświadczyłem jeszcze sytuacji „rozdwojenia” zamków, co często zdarza się przecież przy plecakach słabej jakości.


Polecam każdemu plecak York Digital, który przyda się podczas spinningowych wypraw jak i karpiowych zasiadek!Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz