15 listopada 2017

Zawody karpiowe na Podkarpaciu - kwiecień 2018

Mamy już za sobą zawody zorganizowane w Besku (jeden dzień) oraz w Krzemiennej (dwie doby) - karpie dopisały, wyniki były zadowalające, Zawodnicy zadowoleni - czego chcieć więcej!


Wraz ze sklepem markomserwis.sklepna5.pl oraz łowiskiem "U Schabińskiej" w Krzemiennej nad Sanem chcielibyśmy zaprosić Was na kolejne karpiowe zmagania, które odbędą się na trudnym łowisku w Krzemiennej! Trudnym, ale tutaj jest haczyk... Dobrze przygotowani wędkarze łowią na prawdę piękne ryby - tołpygi +25 kg (jest ich tu na prawdę wiele!), karpie +20 kg i amury z "dwójką z przodu". Wystarczy odpowiednie przygotowanie, dobrze dobrany sprzęt, odpowiednia taktyka... Nie chcemy organizować dla Was zawodów na "stadionie", na którym to każdy rzut przyniesie kontakt z rybą. Chcemy dać Wam pole do popisu, trudniejszy teren, różnice głębokości, stare ryby pływające w łowisku - każda złowiona rybka na takiej wodzie cieszy, a ucieszy jeszcze bardziej, gdy przyniesie miejsce na podium!

Więcej informacji udzielamy pod adresem mailowym: wedkarstwo.podkarpacie@interia.plPo sukcesach, jakim jest dla nas zadowolenie wędkarzy biorących udział w naszych zawodach chcielibyśmy zorganizować dla Was kolejne karpiowanie na Podkarpaciu. Będą to kolejne zawody drużynowe (po dwie osoby w teamie). Zmagania rozpoczniemy w jedne z kwietniowych weekendów (06-08.04.2018 lub 13-15.04.2018). Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, gwarantujemy to że w łowisku pływają ogromne ryby, gwarantujemy znakomitą atmosferę. O poziomie naszych zawodów świadczyć może to, że gościliśmy już wędkarzy ze Śląska, z Małopolski, z każdego zakątku Podkarpacia... Sponsorzy patrzą na nas przychylnym okiem - nagród u nas nigdy nie brakuje! Każdy z Uczestników otrzymuje pamiątkę - żeby nie zapomniał, że kiedyś brał udział w takich jednych zawodach karpiowych, jakich na podkarpackich wodach nie ma zbyt dużo. W poniższych linkach możecie przejrzeć relację z naszych poprzednich zawodów:
- Zawody w Besku - zobacz relację po kliknięciu tutaj,
- "Jesienny karp Podkarpacia" w Krzemiennej - zobacz relację po kliknięciu tutaj.

Sami oceńcie czy warto wziąć udział w zawodach!

Zapraszamy do obserwacji naszego wydarzenia na Facebooku (kliknij tutaj, aby zobaczyć wydarzenie).REGULAMIN ZAWODÓW, WPISOWE I INNE INFORMACJE PODAMY TUTAJ, W OKOLICACH PIERWSZYCH DNI GRUDNIA.Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz