4 lutego 2019

Zapowiedź zawodów karpiowych - kwiecień 2019


Wraz z zaprzyjaźnionym sklepem wędkarskim oraz łowiskiem "U Schabińskiej" w Krzemiennej nad Sanem chcielibyśmy przedstawić nasze kolejne karpiowe zmagania, które odbędą się na trudnym technicznie łowisku w Krzemiennej! Jest ono ciężkie, ale jak każda tego typu woda potrafi wynagrodzić cierpliwość niejednego zapartego wędkarza! Dobrze przygotowani do panujących tutaj warunków łowią na prawdę piękne ryby: tołpygi +25 kg (jest ich tu na prawdę wiele!), sporo karpi +10 kg i amury z "dwójką z przodu". Każdy musi się jednak odpowiednio przygotować, starannie dobrać sprzęt oraz przemyśleć jak dobrze wykorzystać swoje stanowisko… Już chwilę temu podjęliśmy decyzję, że nie chcemy, ani nie będziemy organizować dla Was zawodów na "stadionie", na którym to każdy rzut przyniesie kontakt z rybą. Dajemy Wam to co w wędkarstwie jest moim zdaniem najważniejsze: pole do popisu, trudny technicznie teren, stare ryby pływające w łowisku…  A przecież sami wiemy najlepiej, że ciężko wypracowana ryba „smakuje” (pod względem sportowym!) najlepiej… Dodatkowo zostanie ona wypracowana na zawodach… Czego chcieć więcej!?
Zawody odbędą się dnia 12-14.04.2019 i przeprowadzone zostaną pod nazwą „II Wiosenne Karpiowanie”. Jest to rywalizacja dwuosobowych teamów, których na liście startowej znajdzie się 16. Dozwolona jest tylko i wyłącznie technika rzutowa – co pozwala pokazać się najlepszym w tej dziedzinie wędkarzom, a dokładność jest na tej wodzie kluczem do sukcesu!

Serdecznie zapraszam do dołączenia do naszego facebookowego wydarzenia, z którego możecie dowiedzieć się więcej o samych zawodach: www.facebook.com/events/531773847262713/Regulamin zawodów:
http://www.wedkarstwopodkarpacie.pl/2018/12/ii-wiosenne-karpiowanie-0-zawody.htmlKamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz