11 stycznia 2017

Podsumowanie działalności w 2016 rokuUtrzymywanie strony, stałe uzupełnianie jej nowymi artykułami, zdjęciami nie jest wcale takie łatwe. Każdy artykuł zabiera mi na prawdę sporo czasu, czasami sił, ale daje możliwość przemyślenia każdej swojej wypowiedzi, każdego zdania, a nawet słowa. W każdym z moich tekstów znajdziecie część mnie. Staram się, aby artykuły wywoływały u Czytającego emocje, żeby udało się Wam w jak najłatwiejszy sposób wyobrazić to o czym czytacie. Każde napisane zdanie zostaje dokładnie przemyślane, sprawdzone czy pasuje wśród innych. Mam nadzieję, że relacje z wypraw na ryby w jak największym stopniu odzwierciedlają trudy oraz emocje towarzyszące moim poszczególnym wyjazdom nad wodę. Chciałbym, aby artykuły z poradami przedstawiały w najłatwiejszy ale zarazem fachowy sposób daną metodę łowienia, nęcenia itp. Propozycje sprzętu mają za zadanie przedstawić Wam jedne z lepszych ale również i tańszych ofert, ułatwić wybór odpowiedniego wędziska, kołowrotka, haczyka. Testy sprzętu jakie przedstawiam na swojej stronie odzwierciedlają realne plusy, jak i minusy danego asortymentu. Jeżeli w owym produkcie nie "wykryłem" żadnych minusów to jest to rzeczą jasną, że o nich nie piszę. Osoby, które są ze mną od początku mojej działalności na tej stronie wiedzą to w stu procentach - innych mam nadzieję, że uda mi się przekonać. Wykrycie minimalnego uszkodzenia zakłócającego np. pracę kołowrotka i opisanie go pomaga nie tylko wędkarzom szykującym się do zakupu danego modelu, ale również producentowi, któremu zależy na naprawie tego błędu aby nie psuć wizerunku swojej firmy.W 2016 roku powstały 93 artykuły.

Czasami piszecie, że w niektórych relacjach z wypraw przedstawiam zdjęcia ryb niewymiarowych. Od samego początku moim zamiarem było pokazywanie wszystkiego co uda się złowić. Przecież nie zawsze udaje nam się poławiać same rekordowe sztuki. Czasami taka niewymiarowa ryba potrafi sprawić więcej radości niż niejeden potwór! Powinniśmy doceniać to co mamy, bo przecież nasze rekordy też kiedyś były narybkiem. Szanujmy więc je tak samo jak ich większych kuzynów! Z roku na rok staram rozwijać się coraz bardziej. Już niedługo organizujemy pierwsze w naszym życiu zawody karpiowe (link do wydarzenia dostępny tutaj). Do tego sporo internetowym konkursów, różne akcje... Będzie tego wiele! A jeżeli kwietniowe zawody pod względem zorganizowania okażą się dla Was co najmniej dobre to na wakacjach zamierzamy zrobić dwudniową rywalizację nad wodą! Jeżeli ktoś z Was miałby jakieś pytania, chciałby porozmawiać o naszym hobby, otrzymać poradę dotyczącą sprzętu może napisać na mój prywatny profil na Facebooku (link tutaj) - na wyraźną prośbę osoby zainteresowanej możliwość kontaktu telefonicznego. Również specjalnie dla Was utworzyłem grupę na Facebooku, której zadaniem jest ułatwienie dostępu do informacji ze strony Wędkarstwo Podkarpacie, po prostu będziecie mogli je szybciej znaleźć - link do grupy. Dla samej estetyki portalu postanowiłem zmienić domenę. Teraz moje artykuły znajdziecie pod adresem wedkarstwopodkarpacie.pl

Dziękuję wszystkim, którzy śledzą tę stronę, udzielają się, służą radą. Dzięki, że jesteście! To wszystko powstaje dla Was, więc to że doceniacie to co robię jest dla mnie na prawdę ważne!


Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz