17 grudnia 2017

Rękawiczki neoprenowe York


Zbliża się zima, jednak niektórzy z nas nie zamykają jeszcze wędkarskiego sezonu. Drapieżniki żerują bardzo dobrze, ryby spokojnego żeru również mogą trafić na nasze wędki. Nadal istnieje więc sens pojawienia się nad wodą, mimo że pogoda dość często nie będzie nas rozpieszczać. Aby wypad na ryby o tej porze roku był udany, musimy zadbać również o nasz komfort. Jako że pogoda będzie wymagać tylko zimowego ubioru, warto też zwrócić uwagę na to, co mamy na sobie. Poniżej przedstawię w krótkim tekście rękawiczki neoprenowe z nakładką firmy York - ciepłe, komfortowe i przydatne nad wodą!
Pierwszym argumentem przemawiającym za tymi rękawiczkami jest antypoślizgowa powierzchnia części chwytnej produktu Yorka. Wykonana została ona z podgumowanego neoprenu, co umożliwia nam pewny chwyt wędki podczas spinningowych wypadów za zimowymi drapieżnikami lub podczas holu ryby spokojnego żeru. Rękawiczki dają nam również możliwość pewnego chwycenia wędki podczas wyrzutu zestawu. Oczywistym plusem jest tutaj to, że podczas wykonywania tych wszystkich czynności nasze ręce nie marzną, co oczywiście zapewnia nam komfort podczas wędkowania.

Rękawiczki Yorka dają nam możliwość wyciągnięcia kciuka na zewnątrz tak, aby bez problemów móc nim operować. W takiej sytuacji materiał, który normalnie zakrywałby cały nasz kciuk zginamy w pół i zapinamy do specjalnie przeznaczonego do tego celu rzepu. York dał nam również możliwość wysunięcia poza rękawiczki czterech pozostałych palców. Natomiast jeśli chcemy ponownie zadbać o ich ciepło, to wystarczy odpiąć od rzepu dodatkową nakładkę, którą po prostu nakładamy na palce. Dolna część rękawiczek została zwężona w celu utrzymania ich w odpowiedniej pozycji na naszej dłoni.


Rękawiczki neoprenowe z nakładką zadbają o dobrą izolację termiczną i ciepło naszych rąk. Do tego nie będą nam przeszkadzać podczas wykonywania stricte wędkarskich czynności.
Kamil Skwara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz